Aktuāli

Medicīnisko pakalpojumu izdevumu atgūšana

Ja Jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Ārzemēs

Izmantojiet savas tiesības atgūt izdevumus par acs protezēšanu Latvijā!

Jaunā Eiropas Savienības direktīva paredz, ka pacientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju ikvienā Eiropas Savienības valstī un saņemt atmaksu, ko par pacietu būtu maksājis NHS savas sistēmas ārstiem.

Veselības aprūpes pakalpojumi, kuri pakļaujas atmaksai 

  1. Neatliekamā vai tūlītēji nepieciešamā medicīniskā palīdzība akūtu problēmu gadījumā.  
  2. Ambulatorie pakalpojumi. Šajā kategorijā ietilpst, piemēram, dažādu veidu diagnostika, zobārstniecības pakalpojumi, manipulācijas un operācijas dienas stacionāra ietvaros* (*neiekļaujot nakšņošanu stacionārā) kā ceļu artroskopiskās operācijas, vēnu operācijas, redzes korekcijas operācijas, acs protezēšanu u.c. 
  3. Stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi*. Šajā kategorijā ietilpst pakalpojumi, kuri paredz stacionēšanu vismaz uz vienu nakti.

*Lai atgūtu izdevumus par šiem pakalpojumiem, var būt nepieciešama Lielbritānijā izsniegta atļauja šāda pakalpojuma saņemšanai. Tāpēc iesakām vērsties pie konsultanta jau pirms došanās pēc šīs atļaujas un ceļojuma plānošanas.

Atmaksai pakļaujas pakalpojumi, kuru saņemšanai ir medicīniskas indikācijas, nevis tie, kuri tiek veikti estētiskos un skaistumkopšanas nolūkos.

Papildu informāciju par naudas atgūšanu meklē šeit

25 gadu jubileja

Aktuāli 25 gadu jubileja 2016. gadā „Valtera protēžu laboratorijai” svinēja 25 gadu jubileju. Pacientu labā strādājam kopš

Lasīt vairāk

Acs protezēšana

Balstoties uz zināšanām, pieredzi un prasmēm medicīnas, mākslas un tehnoloģiju jomā, mēs palīdzam klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, izgatavojot tieši viņa dzīvesstilam, acs dobuma formai un specifikai, kā arī acs krāsai un citām īpatnībām piemērotāko acs protēzi.

Izgatavojam individuāli veidotas acu protēzes un ektoprotēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

01

Pēcoperācijas protēzes

03

PMMA protēzes

05

Protezēšana bērniem

07

Silikona acs protēzes

02

Kriolītstikla protēzes

04

Ektoprotēzes

06

Ektoprotēzes no silikona materiāliem

Mūsu filiāles

Valtera protēžu laboratorijas galvenā laboratorija atrodas Rīgā. Mūsu speciālisti regulāri sniedz konsultācijas un nodrošina acu protezēšanas pakalpojumus vairākās valstīs.

Latvija

Rīga

Latvija

Ventspils

Igaunija

Tartu

Igaunija

Tallina

Lietuva

Viļņa

Lietuva

Kauņa

Ukraina

Kijeva

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

SIA “Valtera protēžu laboratorija”

Valtera protēžu laboratorija ir vienīgais pilna spektra acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Rīga, Latvija
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024

Reģistratūra:
Tālrunis: +371 29159961
E-pasts: registratura@vpl.lv

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Pieteikties konsultācijai

Paldies par Jūsu iesūtīto ziņu!
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.