Ektoprotēzes

Ektoprotēzes ir acs orbītas protēzes, kam pievienoti mākslīgi veidoti plakstiņi, lai nosegtu sejas defektu orbītas rajonā. Šāda veida protēzes ir nepieciešamas vairākos gadījumos:

  • pēc acs ābola izoperēšanas kopā ar abiem plakstiņiem vai acs ābola izoperēšanas ar daļēju orbītas satura evakuāciju, kad, rētu apstarojot, rodas izteikts plakstu un gļotādas sarētojums, kura rezultātā parastā protēze neturas, jo vairs nav padziļinājuma plakstu velvēs;
  • pēc traumatiskiem bojājumiem, kad ir cietis acs ābols ar plakstiņiem un vietas trūkuma dēļ nav iespējams ievietot kosmētisko acs protēzi.

Protēzes speciālais materiāls tiek individuāli pieskaņots sejas kaulu izliekumiem un ādas krāsai. Ektoprotēzes vidusdaļā izveido mākslīgus plakstiņus ar skropstām un piemērotu acs ābola atveidojumu. Ektoprotēzi izgatavo no plastmasas un ar speciālu līmi piestiprina pie sejas ādas. Uzklājot nedaudz grima, ir iespējams panākt ļoti dabisku efektu.

Pieteikšanās pa tālruni reģistratūrā +371 67394563.

Procedūra aizņem vidēji piecas darba dienas.

Acs protezēšana

Balstoties uz zināšanām, pieredzi un prasmēm medicīnas, mākslas un tehnoloģiju jomā, mēs palīdzam klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, izgatavojot tieši viņa dzīvesstilam, acs dobuma formai un specifikai, kā arī acs krāsai un citām īpatnībām piemērotāko acs protēzi.

Izgatavojam individuāli veidotas acu protēzes un ektoprotēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

01

Pēcoperācijas protēzes

03

PMMA protēzes

05

Protezēšana bērniem

07

Silikona acs protēzes

02

Kriolītstikla protēzes

04

Ektoprotēzes

06

Ektoprotēzes no silikona materiāliem

Mūsu filiāles

Valtera protēžu laboratorijas galvenā laboratorija atrodas Rīgā. Mūsu speciālisti regulāri sniedz konsultācijas un nodrošina acu protezēšanas pakalpojumus vairākās valstīs.

Latvija

Rīga

Latvija

Ventspils

Igaunija

Tartu

Igaunija

Tallina

Lietuva

Viļņa

Lietuva

Kauņa

Ukraina

Kijeva

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

SIA “Valtera protēžu laboratorija”

Valtera protēžu laboratorija ir vienīgais pilna spektra acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Rīga, Latvija
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024

Reģistratūra:
Tālrunis: +371 29159961
E-pasts: registratura@vpl.lv

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Pieteikties konsultācijai

Paldies par Jūsu iesūtīto ziņu!
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.