Silikona acs protēzes

Patstāvīgas totālās acs protēzes smagu acs dobuma defektu un traumu gadījumos, kuras ir individuāli izgatavotas pēc klienta acs dobuma nospieduma. Protēzes atbilst palikušās acs izskatam un līdz ar to nosaka nēsātāja dabiskā izskata atjaunošana, par cik tas ir iespējams. 

Objektīvi: pacientam skatoties spogulī viena metra attālumā, acis izskatās līdzīgas.

Silikona protēzes lieto kombinācijā ar orbītas telpas nospieduma veikšanu pirms acs protēzes izgatavošanas procesa uzsākšanas, kas attaino precīzu dabiskās acs dobuma telpas attēlu. 

Šis ir nesāpīgs process un diskomforta sajūta ir minimāla. Ar acs dobuma nospieduma metodes palīdzību iespējams vēl precīzāk noteikt acs varavīksnenes novietojumu, ārējo acs izliekumu un iespējamo plakstiņu atvērumu.

Pielietojot šo, acs dobuma nospieduma veikšanas metodi, tiek panākts vēl pilnīgāks acs protēzes lietošanas komforts , samazinot acs gļotādas kairinājumu un asarošanu. Vairumā gadījumu tiek palielināts arī acs protēzes kustīgums, nodrošinot vēl labāku kosmētisko efektu.

Materiāls: Medicīnas klases silikons

kv2

Acs protezēšana

Balstoties uz zināšanām, pieredzi un prasmēm medicīnas, mākslas un tehnoloģiju jomā, mēs palīdzam klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, izgatavojot tieši viņa dzīvesstilam, acs dobuma formai un specifikai, kā arī acs krāsai un citām īpatnībām piemērotāko acs protēzi.

Izgatavojam individuāli veidotas acu protēzes un ektoprotēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

01

Pēcoperācijas protēzes

03

PMMA protēzes

05

Protezēšana bērniem

07

Silikona acs protēzes

02

Kriolītstikla protēzes

04

Ektoprotēzes

06

Ektoprotēzes no silikona materiāliem

Mūsu filiāles

Valtera protēžu laboratorijas galvenā laboratorija atrodas Rīgā. Mūsu speciālisti regulāri sniedz konsultācijas un nodrošina acu protezēšanas pakalpojumus vairākās valstīs.

Latvija

Rīga

Latvija

Ventspils

Igaunija

Tartu

Igaunija

Tallina

Lietuva

Viļņa

Lietuva

Kauņa

Ukraina

Kijeva

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

SIA “Valtera protēžu laboratorija”

Valtera protēžu laboratorija ir vienīgais pilna spektra acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Rīga, Latvija
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024

Reģistratūra:
Tālrunis: +371 29159961
E-pasts: registratura@vpl.lv

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Pieteikties konsultācijai

Paldies par Jūsu iesūtīto ziņu!
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.