Pēcoperācijas protēzes

 Pēcoperācijas acs protēzi lieto,  ja ir pilnīgi vai dalējo izņemts acs ābols ar vai bez implanta  implantēšanas acs dobumā.

Pēcoperācijas acs protēzi ir jāsāk lietot   5.-7.dienā, ar nosacījumu, ka  pēc operācijas, netiek,  novēroti sarežģījumi. Bet, savukārt, īpašos gadījumos,  pēcoperācijas acs protēzi jālieto pēc 3.-4.nedēļām. 

Ņemot vērā, pacienta acs dobuma formu, tiek ievietota pēcoperācijas acs protēze. Kuras mērķis ir nodrošināt pretdarbību sarētošanās tendencei acs dobumā. Pēcoperācijas acs protēzes lietošanas laiks ir 1.-3.mēneši, šajā laikā acs dobums strauji  izmainās. Protēzes ievietošanas, procedūras ilgums ir 15.-30.minūtes. 

Pēc tam ir nepieciešama individuālā acs protēze.

Acs protezēšana

Balstoties uz zināšanām, pieredzi un prasmēm medicīnas, mākslas un tehnoloģiju jomā, mēs palīdzam klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, izgatavojot tieši viņa dzīvesstilam, acs dobuma formai un specifikai, kā arī acs krāsai un citām īpatnībām piemērotāko acs protēzi.

Izgatavojam individuāli veidotas acu protēzes un ektoprotēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

01

Pēcoperācijas protēzes

03

PMMA protēzes

05

Protezēšana bērniem

07

Silikona acs protēzes

02

Kriolītstikla protēzes

04

Ektoprotēzes

06

Ektoprotēzes no silikona materiāliem

Mūsu filiāles

Valtera protēžu laboratorijas galvenā laboratorija atrodas Rīgā. Mūsu speciālisti regulāri sniedz konsultācijas un nodrošina acu protezēšanas pakalpojumus vairākās valstīs.

Latvija

Rīga

Latvija

Ventspils

Igaunija

Tartu

Igaunija

Tallina

Lietuva

Viļņa

Lietuva

Kauņa

Ukraina

Kijeva

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

SIA “Valtera protēžu laboratorija”

Valtera protēžu laboratorija ir vienīgais pilna spektra acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Rīga, Latvija
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024

Reģistratūra:
Tālrunis: +371 29159961
E-pasts: registratura@vpl.lv

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Pieteikties konsultācijai

Paldies par Jūsu iesūtīto ziņu!
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.