Protezēšana bērniem

Darbs ar bērniem mūsu profesijā sniedz vislielāko gandarījumu – bērna smaids liek tiekties uz aizvien labākiem sasniegumiem. Lai gan acs zaudējums ir traumatisks, bērns viegli pielāgojas jaunajiem apstākļiem.

Brīva gaisotne un skaidrojums vienkāršā valodā palīdz bērnam saprast, kas ar viņu ir noticis un kā acs protēze palīdzēs dzīvot pilnvērtīgi. Darbs ar bērnu vienlaikus ir darbs arī ar vecākiem – lai iemācītu bērnam rūpēties un kopt acs protēzi.

Nepieciešamību pēc acs protēzes atjaunošanas konstatē okulārists. Pamatojoties uz mikroskopiski izmeklētu saistaudu analīzi, sūdzību ainu un procesa novērošanu, acu ārsts apstiprina, ka bērnam ir jāmaina acs protēze.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam ir nepieciešama regulāra acs protēzes maiņa divreiz gadā, savukārt bērniem līdz 18 gadu vecumam protēzes maiņa ir vajadzīga 3 reizes 2 gadu laikā. Ilgstoši nelietojot vai nenomainot acs protēzi, bērnam var rasties ne vien acs dobuma, bet arī atbilstošās sejas puses augšanas atpalikšana un sejas asimetrija.

Ilgstoši nelietojot vai nenomainot acs protēzi, bērnam var rasties ne vien acs dobuma, bet arī atbilstošās sejas puses augšanas atpalikšana un sejas asimetrija.

kv2

Acs protezēšana

Balstoties uz zināšanām, pieredzi un prasmēm medicīnas, mākslas un tehnoloģiju jomā, mēs palīdzam klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, izgatavojot tieši viņa dzīvesstilam, acs dobuma formai un specifikai, kā arī acs krāsai un citām īpatnībām piemērotāko acs protēzi.

Izgatavojam individuāli veidotas acu protēzes un ektoprotēzes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

01

Pēcoperācijas protēzes

03

PMMA protēzes

05

Protezēšana bērniem

07

Silikona acs protēzes

02

Kriolītstikla protēzes

04

Ektoprotēzes

06

Ektoprotēzes no silikona materiāliem

Mūsu filiāles

Valtera protēžu laboratorijas galvenā laboratorija atrodas Rīgā. Mūsu speciālisti regulāri sniedz konsultācijas un nodrošina acu protezēšanas pakalpojumus vairākās valstīs.

Latvija

Rīga

Latvija

Ventspils

Igaunija

Tartu

Igaunija

Tallina

Lietuva

Viļņa

Lietuva

Kauņa

Ukraina

Kijeva

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

SIA “Valtera protēžu laboratorija”

Valtera protēžu laboratorija ir vienīgais pilna spektra acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Rīga, Latvija
Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024

Reģistratūra:
Tālrunis: +371 29159961
E-pasts: registratura@vpl.lv

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Pieteikties konsultācijai

Paldies par Jūsu iesūtīto ziņu!
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.